Секс-бомба Тетяна Котова влаштувала "танго пристрасті на холодному ліжку"

Екс-"ВІА Гра" у новому кліпі зіграла фатальну жінку, яка в ритмі танго змітає все на своєму шляху.

Котова завойовує російський шоубіз / Фото: Экспресс-газета
Тетяна Котова випустила новий кліп і днями потішила сольним виступом з еротичними танцями і у відвертих нарядах. Свою концертну програму, що складається з шести номерів, співачка представила в рамках презентації новорічного календаря від чоловічого журналу "Playboy".

Пристрасть і сексуальність Котової на сцені не залишили байдужим жодного з присутніх у залі чоловіків. А сама Котова настільки увійшла в раж під час виконання свого нового хіта "Червоне на червоному", що в якийсь момент зірвала з себе спідницю і залишилася на сцені в короткому обтягуючому боді.

"Для нас це було повною несподіванкою, - ділиться один з організаторів вечірки журналу "Playboy". - Таня дуже впевнено і розкуто трималася на сцені, буквально "на межі"!

Останнім часом Котова постійно приковує до себе пильну увагу публіки і представників ЗМІ. Буквально минулого тижня Інтернет ряснів інформацією про її візит до клініки пластичної хірургії і відвертої фотосесії для грудневої обкладинки "Playboy".

І ось новий сюрприз для шанувальників. Котова разом із сольною програмою представила свій довгоочікуваний кліп на пісню "Червоне на червоному", де знялася в образі фатальної красуні, що змітає в ритмі танго все на своєму шляху.

Ця відеоробота режисера Сергія Ткаченка вже удостоїлася маси позитивних відгуків в Інтернеті і з кожним днем ​​набирає популярність.

Читайте також:

Екс "ВІА Гра" Тетяна Котова перевірила груди на натуральність

Нова революція у "ВІА Грі": з групи вигнали вагітну білявку

Котова із "ВІА Гри" вирішила стати чоловіком

Повʼязані теми:

Наступна публікація