Сексапільна Софія Вергара пишається своїми апетитними формами

Дата публікації
Перегляди
3158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сексапільна Софія Вергара пишається своїми апетитними формами

Вергара стала героїнею травневого номера журналу GQ Мексика

"Я точно знаю, що якби в мені було щось ще, крім апетитних форм, моя кар'єра давно б закінчилася" - стверджує Вергара.

Одна із найсексуальніших "телесеріальних" актрис 39-річна колумбійка Софія Вергара стала героїнею травневого номера журналу GQ Мексика. Вона не тільки з'явилася на сторінках видання напівоголеною, а й відповіла на запитання журналістів. Зокрема, Софія розповіла, як бути секс-символом на порозі 40-річчя.

Дивіться фото: Пишногруда Софія Вергара потішила чоловіків новими одкровеннями

"Я щаслива потрапляти в рейтинги найбажаніших і найсексуальніших жінок планети! Коли моїй мамі було 40 років, я вважала її ідеальною. Так що мій успіх - хороша спадковість. Тепер я є в списках ''Володарка найкращою фігури'' або "Актриса з найкращими грудьми'' поряд з Меган Фокс і Мілою Куніс. А вони на 20 років молодші за мене! Мені це, звичайно, лестить", - розповіла Софія Вергара в інтерв'ю.

Також актриса відзначила, що зовсім не відчуває себе зв'язаною своїм амплуа.

"Так, я граю сексуальних жінок. Але я ж сама сексуальна! Я просто використовую всі надані мені природою можливості. Моя зовнішність відкрила переді мною багато дверей. Я точно знаю, що якби в мені було щось ще, крім апетитних форм, моя кар'єра давно б закінчилася. Прекрасний приклад краси і сексуальності - Софі Лорен. Вона не соромилася своєї привабливості, а відкрито її демонструвала ", - підкреслила Вергара.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація