Щорічний карнавал в Ріо-де-Жанейро добіг кінця

Парадом шести шкіл-переможниць самби Ріо-де-Жанейро попрощався сьогодні з карнавалом.

Протягом цілого тижня Бразилія жила святом. У всій країні пройшли костюмовані ходи, в яких змогли взяти участь тисячі бажаючих.

На карнавалі-2009 наймасштабнішим стало шоу в Ріо-де-Жанейро. Свої виступи за ці карнавальні ночі показали 10 шкіл самби ліги "А" і 12 шкіл вищої ліги. Переможцем останньою стала школа "Салгейро". Вона отримала 399 балів з 400 можливих, повернувши собі карнавальну "корону" через 16 років після попередньої перемоги.

Колектив присвятив виступ барабанній музиці, за допомогою шикарних, яскравих костюмів і величезних алегоричних платформ повідавши про ударні інструменти, що задавали ритм всім чотирьом тисячам учасників колективу.

Перед глядачами пропливали велетенських розмірів тамбурини та японські тайко, люди танцювали в костюмах маршових барабанів або величезних сурду, а спокусливі мулатки виробляли танцювальні па на збільшених в рази там-тамах і африканських барабанах джембе.

Сьогодні вночі шість сильних шкіл самби Ріо-де-Жанейро ще раз пройшли самбодромом "Маркеш ді Сапукаі" - спеціальній споруді в центрі міста з глядацькими трибунами.

Закривала парад на правах переможця "Салгейро". Під гуркіт сотень барабанів і гуркоти салюту вона перегорнула ще одну сторінку славної карнавальної історії Бразилії. Тепер школи трохи відпочинуть і почнуть планувати свої виступи на 2010 рік.


Читайте також:

В Ріо-де-Жанейро стартував Карнавал
На карнавалі в Нью-Орлеані розстріляли сімох людей
Криза дісталась до карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: