Шоумен Зеленський видав Оксану Акіньшину заміж

Фільм бюджетом 2,3 млн. дол. вийде на широкі екрани вже 8 березня 2012.

Зйомки романтичної комедії "Вісім перших побачень" / Фото: прес-служба
Днями завершилися зйомки романтичної комедії "Вісім перших побачень". П'ятий за рахунком повнометражний фільм "Студії Квартал-95" зняли за рекордні терміни: 29 знімальних днів. Зараз картина перебуває на стадії монтажу.

У центрі сюжету - фантастична і захоплююча історія кохання двох, здавалося б, різних людей, які ніколи не повинні були навіть зустрітися.

Читайте: Володимир Зеленський залишив керівну посаду задля творчості

Ролі у фільмі дістались Оксані Акіньшиній, Володимиру Зеленському (який виступив одним із продюсерів фільму), Денису Нікіфорову, Катерині Варнаві, Світлані Ходченковій та ін.

Зйомки романтичної комедії "Вісім перших побачень" / Фото: прес-служба
Віра (Оксана Акіньшина) телезірка, її наречений Костянтин (Денис Нікіфоров) - професійний тенісист. Вони збираються одружитися. Микита (Володимир Зеленський) лікар-ветеринар і красуня-хірург Ілона (Катерина Варнава) також поспішають оформити стосунки. Але одного чудового ранку руйнує всі плани. Після веселого вечора Віра прокидається в одному ліжку з Микитою...

"Ми хотіли зняти просту історію про стосунки чоловіка і жінки і просто порадувати глядача якісним кіно, і ми впевнені - у нас вийшло", - стверджує продюсер картини Андрій Радько.

Читайте також:

Олексій Воробйов розбив серце Оксані Акіньшиній

Кірокоров став Святим Валентином для Віри Брежнєвої

Кіркоров показав "fuck" Зеленському

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація