Шварцнеггер з'явиться у четвертому "Термінаторі"

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер підтвердив свою появу в четвертому "Термінаторі", прем'єру якого призначено на травень 2009 року.

Арнольд Шварцнеггер підтвердив, що з'явиться у четвертому "Термінаторі". Він зізнався, що у фільмі "Хай прийде спаситель" режисера Макджі використано його цифровий образ, оскільки через зайнятість він не зміг знятися в стрічці.

"Я сказав, що хотів би взяти участь у проекті, і, якщо вони зможуть за допомогою сучасних технологій якось вирішити проблему, то так і буде. От вони зараз і займаються цим", - сказав губернатор.

Він також уточнив, що всім відомий його персонаж з'явиться в одному з епізодів з Джоном Коннором, якого грає Крістіан Бейл. Герой Бейла впізнає в ньому "майбутнього Термінатора".

Губернатор підтвердив свій намір повернутися в кіно після того, як закінчиться термін його повноважень. Ймовірно, він навіть візьме участь у роботі над продовженням кінофраншизи. "Якщо, звичайно, не буде якихось інших цікавих пропозицій", - резюмував Шварценеггер.

Фільм виходить у прокат 22 травня 2009 року.

Читайте також:

Арнольд Шварцнеггер повернеться у кіно

Шварценеггер забрав у музея танк

"Термінатор 4" почався з суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: