Шведського "короля порно" оштрафували на 10 млн. доларів

Компанію Private Media Group вкотре звинувачують у несплаті податків.

Стокгольмський адміністративний суд ухвалив: Берт Мільтон, власник Private Media Group, повинен виплатити в державну скарбницю 865 мільйонів крон (близько 100 млн доларів США) в якості погашення заборгованості за сплатою податків.

Сам Берт Мільтон, який володіє компанією Private, що спеціалізується на виробництві порнографії, з 1990 року (отримавши її у спадок від батька, Берта Мільтона-старшого), заявляє, що ця сума була взята судом "з повітря". Він говорить, що йдеться "просто про фантастичні гроші", які він платити не збирається.

За ствердженням суду, в період з 1996 по 1999 рік (час величезного попиту на шведську порнопродукцію на території Східної Європи і в країнах колишнього СРСР) Мільтон укрив від податків дохід приблизно в 1,35 млрд крон. Однак власник компанії Private підкреслює, що подібні претензії пред'являлися йому й раніше, але досі адвокатам вдавалося довести неправоту податкового управління.

Розслідування фінансової діяльності Private Media Group тривало близько 10 років. Як зазначають шведські ЗМІ, цього разу Мільтона можуть змусити заплатити - інакше власник компанії Private може опинитися у в'язниці.

Private Media Group видає чотири журнали, виробляє фільми та підтримує роботу кількох сайтів. Вважається найбільшим виробником порно в Європі.


Читайте також:

В Одесі презентували фільм з елементами порно
Американська порнозірка стане кандидатом на посаду сенатора
Скандально відому королеву краси звільнили з-під варти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: