"Скай" заспівав із "Братами Карамазовими"

27-го листопада у Тернополі, рідному місті гурту "Скай", в залі центрального корпусу Тернопільського Національного Педагогічного університету відбувся великий благодійний концерт до дня Святого Миколая.

Ініціатива проведення заходу належить фронтмену гурту "Скай" Олегу Собчуку. Для реалізації
цього задуму він заручився допомогою друзів та підтримкою Профкому й Виховного відділу Тернопільського Національного Педагогічного університету. Варто зазначити, що спільні зусилля організаторів не були марними: зала була переповнена бажаючими побачити виступ гурту "Скай" та тим самим допомогти зібрати кошти для знедолених дітей Тернополя й Тернопільської області.

скай
"Скай" у Тернополі заспівав з "Братами Карамазовими"
"Ми організовуємо такий захід вперше, - каже Олег. - Звичайно, цей досвід є корисним – тепер ми знаємо нюанси цієї справи".

"Розігрівала" публіку тернопільська команда "Ковчег", а особливим сюрпризом для переповненої зали стала поява на сцені "Братів Карамазових". Виявилось, що рок-команда була запрошена до Тернополя гуртом "Скай" і з радістю погодилась взяти участь у благодійному концерті.

Після виконання пісні "В облаках" "Брати Карамазови" заспівали українську версію хіта "Наша маленькая стая уходит в небо" разом зі "Скай".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: