Скорсезе зніме фільм про Гаррісона

Мартін Скорсезе має намір зняти документальний фільм про колишнього учасника легендарного колективу "The Beatles".

Видатний американський режисер Мартін Скорсезе має намір зняти документальний фільм про колишнього учасника легендарного колективу "The Beatles" Джорджа Гаррісона, котрий помер у 2001 році.

Стрічка стане першим фільмом про життя і творчість знаменитого музиканта.

Кінопраця задумана як "дослідження багатогранності Гаррісона, його дух та його музику", написав 64-річний лауреат премії Оскара у листі декільком учасникам "ліверпульської четвірки", попросивши їх прибути у вересні до початку зйомок стрічки до Лондона.

На прохання відгукнувся і німецький фотограф Астрид Кірххерр. Вона стала знаменитою після публікації серії чорно-білих фотографій "The Beatles" періоду перебування групи в Гамбурзі, коли бітли тільки пробивали собі дорогу на музичний Олімп. "Я не роздумувала ні секунди, погоджуючись на пропозицію, - зазначила Астрид Кірххерр. - Джордж і я були спорідненими душами".

Серед інших запрошених на зйомки сучасників "The Beatles" - відомий ілюстратор Клаус Воорманн.

Саме він у 1966 році оформив обкладинку платівки "Револьвер", яка стала одним із кращих дисків групи, як за змістом, так і за оформленням. 

Родина "мовчазного бітла", як за скромність і сором’язливість прозвали свого часу Джорджа, надасть Мартіну Скорсезі для його фільму фотографії з особистого архіву Гаррісона. Серед них - багато з яких не публікувалися раніше.

Джордж Гаррісон помер від раку 29 листопада 2001 року в Лос-Анджелесі, у будинку свого друга Гевіна Де Беккера.

Документальний фільм про Гаррісона - не перший досвід Скорсезе в цьому жанрі. Він уже зняв фільми про Боба Дилона та гурт "The Rolling Stones", котрий виходить на екрани 27 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: