Скрипка та Лобода штурмуватимуть "Євробачення-2009"

Перший Національний закінчив прийом заявок на участь у Національному відборі "Євробачення-2009".

Олег Скрипка та Світлана Лобода
Олег Скрипка та Світлана Лобода
За право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі, фінал якого відбудеться 16 травня 2009 року в Москві, боротимуться 63 виконавці.

У їхньому числі: гурт "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, Світлана Лобода, "НеАнгели", "Авіатор", "А.Р.М.И.Я", Nikita, Василь Бондарчук, дует TABU, Tori Joy і Ірa Poison (проекти Олександра Пономарьова), переможниця російської "Фабрики Зірок -7" Анастасія Приходько, учасник української "Фабрики Зірок-2" Марк Савін, група-учасник "Нової хвилі" Закльопки, співачка Майя, Kishe, гурт "Гарячий шоколад" та інші.

Заявку на участь в українському національному відборі подали, зокрема, французький молодий виконавець Gil Emmanuel з піснею You're my heart і російський співак Олександр Панайотов з композицією Superhero.

Протягом тижня професійне журі обере 30 виконавців, які візьмуть участь у півфіналі національного відбору. Він відбудеться 7 та 8 лютого в студії Національної телекомпанії України. Глядачі Першого Національного відразу після запису півфіналу, побачать фільм з усіма подробицями півфінальному відбору.

Журі обере 15 виконавців, які увійдуть до фіналу відбору і 22 лютого (або 1 березня) будуть боротись за право представляти Україну на "Євробаченні-2009". Місце проведення фінального концерту Національного відбору буде оприлюднено пізніше.

22 лютого (1 березня) глядачі Першого Національного в інтерактивному режимі (за допомогою телефонного та SMS-голосувань) оберуть представника від України на "Євробачення-2009".

Читайте також:
Оприлюднено список країн-учасниць "Євробачення-2009"

Борис Моїсеєв штурмує "Євробачення"
Грузія поїде в Москву на "Євробачення-2009"


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: