"Скрябін" випустить альбом "Еволюція"

Український гурт "Скрябін" до свого 20-го ювілею випускає альбом під назвою "Еволюція".

Український гурт "Скрябін" вирішив змінити назву свого нового альбому. Хоча раніше планувалося, що диск, який має вийти цього року, називатиметься "Скрябін 20", на честь 20-ліття групи. Проте вчора лідер команди Андрій Кузьменко (Кузьма) передумав.

"30 серпня я закінчив пісняру, яка називається "Еволюція". Вона дуже сильна і стане головною в тому альбомі. То логічно, що і вся платівка буде називатися так само", - сказав співак.

Окреслити точні терміни появи нового диску Андрій не береться, оскільки ще не всі пісні завершені. Але обіцяє, що альбом залишилося лише "трохи дотягнути до фінішу". Імовірно, що саме "Еволюція" і стане наступним синглом колективу.

Нагадаємо, що раніше команда вже оприлюднювала кілька записів з майбутнього релізу, а саме "Тепла Зима", "Кинули" і "Випускний".

Роботу над альбомом пригальмовує і зайнятість Кузьми Скрябіна іншими музичними проектами. Паралельно з "Еволюцією" група працює також над диском у панковій стилістиці, який є давньою мрією Кузьми. Окрім того Андрій сольно займається написанням окремої платівки в улюбленій стилістиці "нью-романтік" та нової розбишацької "Спатанки", яка теж невдовзі побачить світ.

Читайте також:

Новий проект Кузьми: він розкручує свого 77-річного сусіда

Кузьма "Скрябін" на велосипеді вирушає на Байкал

Підопічні Кузьми готові зняти останні труси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: