Спадкоємці Хендрікса заборонили екранізацію його біографії

Фільм про Джимі Хендрікса не побачить світ. Компанія Experience Hendrix не дозволяє знімати художнійфільм про його життя.

Компанія Experience Hendrix, керована спадкоємцями Джимі Хендрікса, заборонила знімати художній фільм про життя музиканта.

Передбачалося, що біографічну стрічку зніме компанія Legendary Pictures. Її режисером мав стати Пол Грінграсс ("Перевага Борна", "Ультиматум Борна", "Втрачений рейс"). Основним кандидатом на роль Хендрікса вважався актор Ентоні Макі ("Повелитель бурі").

У заяві, поширеній Experience Hendrix, говориться, що компанія не надавала Legendary Pictures прав на роботу над фільмом. "Проект не заглох, його просто ніколи не існувало. Якщо раптом виникне ідея зняти біографію Джимі Хендрікса, ми будемо контролювати цей процес з першої ж хвилини", - пишуть спадкоємці музиканта.

Деякі експерти вважають, що вихід на екрани біографічного фільму про Хендріксе і випуск у продаж супутнього саундтрека негативно відбилися б на продажах старих альбомів музиканта. Саме це нібито і стало причиною відмови Experience Hendrix від співпраці з Legendary Pictures. При цьому самі спадкоємці Хендрікса заявляють, що така точка зору невірна.

У вересні 2010 року виповнилося 40 років з дня смерті Джимі Хендрікса. Музикант помер у Лондоні 18 вересня 1970 року. Хендріксу було 27 років. За свою кар'єру він встиг випустити всього три повноцінних студійних альбоми.

Читайте також:

Документальний фільм про Джимі Хендрікса вийде у 2011 році

"Домашнє порно Джимі Хендрікса" виходить на DVD

Ремінь від гітари Хендрікса продадуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: