Spice Girls планують випустити альбом з невідомими піснями

Легендарний гурт Spice Girls має близько 60 невиданих треків і серед них як мінімум 4 можуть претендувати на право називатися хітами.

Кожна учасниця гурту Spice Girls спробувала досягти успіху в сольній кар'єрі. Не всім це однаково вдалося, проте зараз двоє з них Мел Сі і Мел Бі хочуть випустити новий альбом "Spice Girls".

За словами екс-перчинок, існує близько 60 невиданих треків зареєстрованих за останні 15 років і серед них як мінімум 4 можуть претендувати на право називатися хітами. У той же час Вікторія Бекхем, Емма Бантон та Джері Холлівелл проти цієї ідеї.

Вікторія зосередилася на четвертій вагітності і кар'єрі дизайнера і абсолютно не прагне повернутися до Spice Girls. Емма і Джері, прийнявши позицію свого колишнього менеджера Саймона Фуллера, вважають, що зараз не підходящий час для цього проекту. Але навіть якщо вони відмовляться, а Мел Бі та Мел Сі випустять альбом, то доходи від продажу все одно поділять на п'ятьох.

За інформацією інсайдерів обидві Мелані хочуть відродити пам'ять про групу і завоювати нових прихильників серед молодого покоління. Ну а якщо Саймон Фуллер вважає що поки не варто давати справі хід, то тертя між учасницями можуть і зовсім поховати цю ідею.

Читайте також:

Учасниці "Spice Girls" знімуть мюзикл про гурт

"Spice Girls" вирішили возз'єднатись

Мелані Сі з гурту Spice Girls вагітна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: