"Spice Girls" вирішили возз'єднатись

Джеррі Халлівелл, Емма Бантон, Мелані Чісхолм і Мелані Браун вирішили знову повернутись у гурт "Spice Girls". Лише Вікторія Бекхем не в захваті від цієї ідеї.

 Популярна в 1990-ті роки жіночий поп-гурт з Великобританії "Spice Girls" має намір возз'єднатися.

Вже наступного року колектив планує випустити новий студійний альбом і DVD, а також відправитися в масштабне гастрольне турне.

Возз'єднання відкладено на 2011 рік лише тому, що спочатку "Spice Girls" хочуть дочекатися прем'єри мюзиклу "Viva Forever" з їх пісень. У ході підготовки цієї постановки учасниці групи навіть запустили власне реаліті-шоу, в якому відбирали артисток для мюзиклу.

Єдиною перешкодою до возз'єднання "Spice Girls" залишається той факт, що в ньому не дуже зацікавлена Вікторія Бекхем, яка зайнялася дизайнерським і модним бізнесом. Втім, в крайньому випадку "Spice Girls" готові відправитися в студію і на гастролі без неї.

Група "Spice Girls", що вважається одним з найпопулярніших гьорлз-бендів в історії, була заснована в 1994 році. До складу колективу увійшли Джеррі Халлівелл, Емма Бантон, Мелані Чісхолм, Вікторія Бекхем і Мелані Браун. "Spice Girls" записали три музичні альбоми і розпалися у 2001 році.

Читайте також:

Мелані Сі з гурту Spice Girls вагітна

Екс-перчинка Мел Бі дуже сувора мама

Американці не розуміють "перчинку" Мел Бі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: