Спокуслива Олівія Вайльд перетворилась на пай-дівчинку

Олівія Вайлд в журналі Allure постала у ніжному образі - дівчина з віночком і рум’янцем на обличчі.

Зірка "Доктор Хаус" і "Трон" Олівія Вайльд продовжує завойовувати серця шанувальників. Цього разу вона знялась для жовтневого номеру журналу Allure.

Олівія Вайлд (Олівія Джейн Кокберн), почавши свою артистичну кар'єру, вибрала своїм псевдонімом прізвище улюбленого нею англійця Оскара Вайлда. Батьки акторки - відомі журналісти, як і її родичі з обох сторін. Росла вона в інтелектуальному середовищі і через батьків знайома з багатьма відомими людьми.

"Я завжди хотіла бути актрисою, скільки себе пам'ятаю, років з чотирьох. Знаєш, як це буває, коли хтось із дорослих, спостерігаючи ігри рухомого, енергійного дитини говорить: "Ти станеш артисткою". Він тим самим западали в свідомість дитини дану ідею. Напевно, і зі мною так було. Дізнавшись, що актори заробляють на життя грою і що є така професія - актор, я була вражена цим відкриттям", - ділиться спогадами Олівія.

Зі своєму популярністю зірка справляється просто: "По-моєму, сміх - найкращий захист у ситуації, коли ти абсолютно приголомшений увагою, що звалилась на тебе".

Читайте також:

Олівія Вайльд стане фатальною жінкою і закрутить роман з одруженим

Олівія Вайльд готова стати порноактрисою

Олівія Вайльд знялась топлес для FHM

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: