Спокусниця Зета-Джонс комплексує?

Кетрін Зета-Джонс дивується, що її продовжують вносити до списків секс-символів і терпіти не може довгі години візажу.

Спокусниця Зета-Джонс комплексує?
Кетрін Зета-Джонс заявила, що дивується кожного разу, як її визнають секс-символом. Дружина 62-річного Майкла Дугласа і мати двох дітей стверджує, що вона зовсім не така вже і гламурна пані та вважає за краще грати "нормальні ролі", оскільки для цього не потрібно марнувати купу часу на макіяж. "Я не можу назвати себе красунею, - говорить Зета-Джонс. – І ніколи так вважала. Звичайно, більшість моїх персонажів гламурні жінки, але я віддаю перевагу простішим образам. Коли я чую, що маю знову грати розкішну красуню, то з жахом уявляю, що мені доведеться провести не менше двох з половиною годин наодинці з візажістом".

З біографії:

Спокусниця Зета-Джонс комплексує?
Catherine Zeta-Jones народилася 25 вересня 1969 року в малому рибальському мiстечку (Уельс, Великобританiя) у сiм’i менеджера кондитерської фабрики. Оригiнальним iменем вона завдячує своiм бабусям, одну з яких звали Зетою на честь корабля, що на ньому плавав її дiдусь. Це дозволило Кетрiн вiдрiзнятись вiд шести iнших Кетрiн Джонс, якi вчилися з нею в одному класi. У дитинствi вона багато хворiла, одного разу iй навiть довелось робити операцiю, вiд якої на її шиї залишився шрам. Зета-Джонс давно могла позбутись його, але не хоче - це спогад з дитинства.

Вже у чотири роки майбутня актриса почала спiвати й танцювати, час вiд часу беручи участь у виставах аматорської трупи мiсцевої католицької церкви, а у 10 грала невеликi ролi у театрi. Коли Кетрiн було 14, до її мiста приiхало телешоу, яке очолював колишнiй барабанщик популярноi групи “The Monkees” Мiкi Доленц. Телешоу мало традицію залучати до роботи мiсцевих пiдлiткiв. Молода красуня прийшла на проби i не лише отримала роль, а й змогла настiльки сподобатись продюсерам, що її запросили до Лондона для подальших зйомок. У 15 рокiв Кетрiн залишила рiдне мiстечко i вирушила до столиці Англiї у пошуках слави.

На лондонськiй театральнiй сценi акторка вперше з’явилась у мюзиклi “42-а вулиця” (ii взяли на мiсце головної виконавицi, яка захворiла), а кiнодебют Кетрін вiдбувся у 1990 році у стрiчцi Фiлiппа де Брока “Тисяча й одна нiч”, де вона зiграла Шахерезаду. Завоювавши популярнiсть на батькiвщинi завдяки телесерiалу “Милi бутони травня”, Кетрiн Зета-Джонс вирушила до Голiвуду.

Спокусниця Зета-Джонс комплексує?
Далеко не всi американськi сценарїї задовольняли вишуканий смак Кетрiн. На “фабрицi мрiй” уельська красуня дебютувала маленькою роллю у фiльмi “Христофор Колумб: вiдкриття” (1992), знялась у кiлькох серiалах (в одному з них вона грала Катерину II), кiнокомiксi “Фантом” i у 1996 році отримала одну з головних ролей у телевiзiйному “Титанiку”, де її помiтив Стiвен Спiлберг. Знаменитий кiнематографiст, який саме займався пiдготовкою до зйомок стрічки “Маска Зорро” (1998), запропонував режисеру Мартiну Кембеллу запросити Зету-Джонс, i той охоче погодився. “Це був мiй перший голiвудський фiльм, де я мала бiльше чотирьох епiзодiв”, - згадуe Кетрiн. До початку зйомок актрисi довелось навчатись їзди верхи, фехтувати i засвоювати дiалект.

Стрiчка стала хiтом американського прокату, i наступного року Кетрiн мала двi ролi у високобюджетних голiвудських постановках - “Пастка” Джона Емiела та “Привид будинку на пагорбi” Яна де Бонта. Її участь у цих роботах сподобалась далеко не всiм критикам, тож у 1999 актрису навiть висували на здобуття “Золотої малини” (премiя найгiрших) у кiлькох категорiях. Однак, оцiнка Майкла Дагласа, який запам’ятав акторку ще за “Маскою Зорро”, була дiаметрально протилежною - у листопадi 2000 року солодка парочка побралася.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: