Стартував ювілейний Токійський кінофестиваль

Журі та глядачам 20-го Токійського кінофестивалю належить оцінити 51 фільм зі всіх країн світу.

Конкурсний показ фільмів почався в суботу на 20-му Токійському міжнародному кінофестивалі.

Всього на суд журі та глядачів буде винесено 51 роботу, серед яких документальні, художні й анімаційні фільми. Боротьба за головний приз "Токійське гран-прі сакури" розвернеться між 15 картинами.

Tokyo International Film Festival
Всього на суд журі та глядачів буде винесено 51 роботу, серед яких документальні, художні й анімаційні фільми
Серед них - драма данського режисера Якоба Туєсена "Ерік Ніцше: ранні роки", фільм китайського режисера Цзінь Ченя "Фенікс. Наша любов", що розповідає історію кохання ув'язнених чоловіка й жінки, американська картина "Спустошене місто" Майка Байндера про зустріч двох колишніх одногрупників по коледжу, один з яких втратив сім'ю під час терактів 11 вересня 2001 року, та інші.

Для деяких кінострічок конкурсний показ стане світовою прем'єрою.

Роботи на конкурс представили Мексика, Франція, Великобританія, Німеччина, Канада, Польща, Італія, Японія, Китай, Індія та інші країни.

Кришталева восьмигранна стела, вкрита вигравіюваним квітковим орнаментом, також буде вручена за режисуру, виконання чоловічої та жіночої ролей, за внесок у мистецтво. Крім того, один з учасників фестивалю буде удостоєний спеціального призу.

Разом з конкурсною програмою на фестивалі відбудуться покази фільмів у розділах "Токіо очима кіно", "Дух Азії", "Японське кіно. Свій погляд", "Класика японського кінематографу", "Світове кіно", "Вибрані твори".

Крім того, в рамках Токійського фестивалю відбудеться і фестиваль гонконгського кіно. Окремий розділ присвячений японській мультиплікації.

Окремо вручається спеціальна премія Акіри Куросави, заснована три роки тому. Вона присуджується режисерам і продюсерам, які створили видатні художні твори та зробили великий внесок у розвиток світового кінематографу.

Токійський кінофестиваль проводиться з 1985 року. Це один із 12 найбільших кінофестивалів світу. Він організований Японською асоціацією світового просування кіно за підтримки ряду державних установ Японії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: