Стінга нагородили за заслуги в музіндустрії США

Стінга нагороди за досягнення в музичній індустрії США. Стінг був відзначений за пісню The Police "Every Breath You Take".

Стінг відкрив фермерський магазин у Італії_16
Socialite Life
Стінг
Британський виконавець, колишній лідер The Police Стінг (справжнє ім'я - Гордон Самнер) удостоєний нагороди за досягнення в музичній індустрії США. Премія співакові була вручена в Лондоні 5 жовтня на церемонії, влаштованої компанією Broadcast Music, Inc (BMI).

Стінг був відзначений за пісню The Police "Every Breath You Take". За підрахунками BMI, з моменту свого виходу в 1983 році вона прозвучала в ефірі американських радіостанцій не менше десяти мільйонів разів.

Крім того, нагороди була удостоєна співачка Лілі Аллен за свій трек "The Fear" і ірландське поп-тріо The Script за пісню "The Man Who Can't Be Moved".

Також премію BMI отримав сер Елтон Джон і його постійний співавтор Берні Топін. Вони були відзначені за треки "Your Song" і "Crocodile Rock", що прозвучали в ефірі радіостанцій США вісім і шість мільйонів разів відповідно.

Іконою BMI був визнаний поет-пісняр Дон Блек, відомий по співпраці з Майклом Джексоном і роботі над звуковою доріжкою для "бондіани".Попередніми лауреатами цієї нагороди ставали Рей Девіс, Брайан Феррі і Вен Моррісон.

Основною діяльністю компанії BMI є збір роялті для британських музикантів і правовласників на території США.

Читайте також:

Стінга звинуватили у лицемірстві

Стінг займеться виробництвом вина

Стінг відвідав бордель


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: