Стівен Тайлер збирався замінити Роберта Планта в Led Zeppelin

У 2008 році Стівен Тайлер з гурту Aerosmith планував співати замість Роберта Планта в Led Zeppelin. Але не пройшов прослуховування.

Гітарист Aerosmith Джо Перрі підтвердив чутки про те, що вокаліст групи Стівен Тайлер збирався в 2008 році замінити Роберта Планта у відроджених Led Zeppelin.

У грудні 2007 року Led Zeppelin возз'єдналися на один концерт в Лондоні в пам'ять про свого покійного менеджера і засновника Atlantic Records Ахмета Ертегуне. Натхненні успіхом шоу гітарист Джиммі Пейдж, басист Джон Пол Джонс і барабанщик Джейсон Бонем, син покійного Джона Бонема, запропонували продовжити співпрацю і відправитися в світовий тур, однак цю ідею не підтримав співак Роберт Плант.

В результаті троє учасників Led Zeppelin почали шукати нового вокаліста, і, як тепер з'ясовується, одним з претендентів став Стів Тайлер. За словами Джо Перрі, одного разу його колега, нічого не пояснюючи, раптово зник, і лише потім він випадково дізнався, що Тайлер поїхав до Лондона на прослуховування в Led Zeppelin.

"Подібні речі відбуваються не вперше - це зворотний бік наших відносин", - додав гітарист.

Пізніше Пейдж повідав Перрі, що репетиції з Тайлером були "хаотичними"; вокаліст Aerosmith явно розраховував попрацювати над новим матеріалом і погано знав старі пісні Led Zeppelin. Прослуховування не мало успіху і незабаром учасники гурту зовсім відмовилися від планів щодо повномасштабного возз'єднання Led Zeppelin.

Що стосується Тайлера, якийсь час тому він так само, не оголошуючи нічого колегам, покинув Aerosmith, як він стверджує, тимчасово, щоб зайнятися сольною творчістю. У відповідь Джо Перрі почав пошук тимчасової заміни Тайлеру і навіть не виключив того, що місце вокаліста в Aerosmith може посісти жінка. 

Читайте також:

Фронтмен Aerosmith впав зі сцени і зламав плече

Гітарист Aerosmith оголосив конкурс на кращу назву платівки

Барабанщик Led Zeppelin і басист Deep Purple створили групу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: