Stop Revolution

Повнометражний фільм Stop Revolution Івана Кравчишина у програмі “Схід Заходу” МКФ у Карлових Варах.

Фільм Stop Revolution Івана Кравчишина їде до Чехії
Stop Revolution Івана Кравчишина у програмі “Схід Заходу” МКФ у Карлових Варах
Повнометражний ігровий фільм українського кінорежисера Івана Кравчишина під назвою Stop Revolution включено до паралельної конкурсної програми “Схід Заходу” 42 Міжнародного кінофестивалю категорії “А” у чеських Карлових Варах (29 червня – 7 липня).

На МКФ у Карлових Варах, окрім головного конкурсу, віднедавна існують дві паралельні конкурсні програми: документального кіна й програма “Схід Заходу”. Конкурс «Схід Заходу» буде проведено втретє. У ньому братимуть участь 15 фільмів з Центральної та Східної Європи, з країн, що постали на території колишнього СРСР.

За повідомленням PR-компанії «Вавілон», Stop Revolution – “це повністю перезнята та перемонтована версія фільму «Прорвемось» (прем’єра якого відбулася в Україні у березні 2006 року), фактично це новий фільм який ще не було показано в Україні”. Принагідно зауважимо, що в лютому 2007 року Іван Кравчишин в розмові з головним редактором KINO-KOЛА розповів, що має нову монтажну версію фільму “Прорвемось”, до якої увійшла низка дознятих епізодів, що дозволило “створти практично новий фільм”.

Іван Кравчишин: Проект «ПРОРВЕМОСЬ» (проект складається з двох частин: фестивальний фільм Stop Revolution та версія для українського прокату під назвою «Прорвемось»)  задумувався з самого початку в двох варіантах: перший для показу в Україні, другий – за її межами, тобто фестивальний варіант. Було багато розмов і думок з приводу показу першого варіанту в Україні, і я дуже радий, що пробудив таку полеміку серед людей. Разом з тим, я гордий і за нашу журналістику, яка пильно стежить за якістю нашого продукту! (Жаль, що тільки його, продукту, так мало робиться в наш час). Але життя іде вперед, і сьогоднішні помилки – це наші завтрашні перемоги. Наразі ми закінчили роботу над другим варіантом і виставили його на провідні фестивалі. Маємо перший результат – проходження до конкурсної програми фестивалю у Карлових Варах.

СИНОПСИС
”Що таке правда?.. Філософське поняття чи життєва істина? Оманлива іграшка в руках злодія чи важкий тягар відповідальності, що може призвести до втрати найдорожчого в житті?.. Фільм-драма про долю людини, яка двічі була свідком смерті свого сина.

Нестор Іванович Грім терпіти не може компромісу, далася взнаки професія – він фізик-ядерник. У ядерній фізиці немає половинчастиих рішень – це територія крайностей і хто на ній починає шукати хитрих доріг, буде негайно викинутий за борт процесу. Жорстоко, але факт.

Таким людям дуже важко жити в цьому світі – де  два додати два не завжди буває чотири, де брат може засунути ножа зради в спину, мило та невинно при цьому посміхатися, де ніхто не несе відповідальності за скоєне, а навпаки гордиться цим як ознакою хорошого тону, де в кожного своя правда,  де керманичі держави можуть кинути на вірну смерть сотні тисяч людей заради прикриття нечистих справ, де німий говорить, а глухому краще чути. Це Україна – фізична територія з попелом Чорнобиля та перегаром Помаранчевої революції, де живе дуже мало людей які завтра не зрадять «сьогодні». Нестор Іванович один з них. Він сидить у тюремній камері і розказує на допиті, чому він жаліє, що не вбив свого брата”.

Покази українського фільму Stop Revolution заплановані: 5 липня о 17:00 у міському театрі «Карлові Вари» та 6 липня о 19:30 у кінотеатрі «Лазне III» (м. Карлові Вари).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: