Стриптиз із труни - аперитив чи головна страва?

Прокатчики хоррор-екшену "Обитель Зла 3" влаштували шоу-прем'єру, яка здивувала б навіть саму Мілу Йовович, що зіграла у фільмі головну роль.

Обитель зла 3. Постер
Сутки
"Обитель зла 3" цього разу без усяких компромісів
"Обитель зла 3" цього разу без усяких компромісів. Річки кривавої мері, вампіри, душогуби, що розрізають тіла бензопилою, і нарешті, наречена, повстала з мертвих, щоб оголитися. Саме так виглядала прем'єра фільму, що відбулась увечері в середу в кінотеатрі Київська Русь.

Людей на шоу і допрем'єрний показ прийшло багато - величезний кінотеатр був забитий. Любителів хоррору поїли коктейлями Кривава Мері та розважали спец-жахливою програмою, родзинкою якої був стриптиз нареченої з труни.

Стриптиз із труни
Сутки
Стриптиз із труни
Також перед публікою виступав йог, що танцює на склі, по залу бігали вампіри, які приставали до присутніх, затягуючи їх у труну та намагаючись там роздягнути. Присутній був і душогуб зі ввімкнутою бензопилою - він періодично кидався в натовп. А на закуску влаштували конкурс барменів. При чому деякі з них регулярно упускали пляшки - видно, безкоштовна Мері і на них подіяла. Завершила все цією дійство готік-група INFERNO, під яку без пам'яті танцювали підлітки років 15-18-ти.

Після шоу-прем'єри присутні пройшли в зал, щоб насолодитися "Обителлю Зла". До речі, перші глядачі кажуть, що фільм виявився набагато слабкішим за передуючу йому програму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: