Суд захистив Rammstein від поборників моральності

Тимчасово звільнили від цензурування обкладинку альбому "Liebe ist Fur Alle Da" гурту Rammstein.

Rammstein
Billboard
Обкладинку альбому Rammstein дозволили продавати
Обкладинку останнього на даний момент альбому німецької групи Rammstein "Liebe ist Fur Alle Da", яка була визнана непристойною, тимчасово звільнили від цензурування, платівку дозволили продавати без будь-яких обмежень.

Відповідне рішення було прийнято адміністративним судом Кельна. Однак рішення суду носить проміжний характер і може бути скасовано або затверджено Вищим адміністративним судом Мюнстера.

Обкладинка "Liebe ist Fur Alle Da" була піддана цензурі восени 2009 року з ініціативи Державного комітету вивчення впливу аудіовізуальної інформації на молодь Німеччини. Відомство визнало, що зображення, що використовується для оформлення диска (на обкладинці музиканти Rammstein зображені в оточенні оголених жінок, а вокаліст групи Тілль Ліндеманн заніс над рукою однієї з жінок ніж) пропагує насильство, а деякі композиції з альбому - ідеї садомазохізму.

За рішенням комітету, "Liebe ist Fur Alle Da" альбом повинен був розповсюджуватися в непрозорих конвертах, а купити диск могли тільки меломани від 18 років. Обмеження набуло чинності 11 листопада 2009 року.

Суд у Кельні скасував це рішення, зіславшись на те, що в піснях Rammstein не міститься прямий опис насильницьких дій. Крім того, суд зазначив, що комітет з вивчення впливу аудіовізуальної інформації не пояснив, чому опис садизму і мазохізму в піснях може бути шкідливим для сексуального розвитку молоді.

Читайте також:

Гурт Rammstein дасть концерт у Києві

Rammstein погрожує своїм фанатам

Rammstein завершує роботу над новим альбомом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: