Світлана Лобода стала "антикризовою дівчиною"

Співачка вирішила повністю змінити концепцію свого виступу на "Євробаченні-2009".

Вперше в історії міжнародного конкурсу "Євробачення" конкурсна пісня буде мати дві назви. Співачка Світлана Лобода вирішила зробити невеликий, але дуже актуальний додаток до назви вже відомого хіта. У підсумку пісня отримала назву "Be my Valentine/Anti-Crisis girl".

В ніч перед здачею документів у комітет "Євробачення" в Москві зухвала конкурсантка Світлана Лобода змінила слова в останньому приспіві заявленої пісні "Be my Valentine", що дозволено за правилами конкурсу. Тепер замість звичних "Baby, you're so fine, Be my Valentine" буде "Baby, I can save your world! I'm your anti-crisis girl!", Що в перекладі означає "Любий, я врятую твій світ, я - твоя антикризова дівчина".

Світлана Лобода не відступає від своєї звички шокувати й епатувати публіку. Якщо раніше її витівкам дивувалася публіка СНД, то тепер на "епатажній бомбі" опинилася вся Європа.

Світлана і раніше розповідала, що її команда готує видовищний і несподіваний виступ. Вона веде переговори з майстрами цирку "Дю Солей", які приїдуть спеціально, щоб вчити Світлану. Креативним продюсером шоу буде Алан Бадоєв, хореографом-постановником - Олена Коляденко та балет Freedom. Співачка заявляє, що номер, який вони представлять, буде одним з кращих номерів за всю історію "Євробачення".

Фото надане прес-службою співачки


Читайте також:

Світлану Лободу на "Євробачення" готуватимуть циркачі
Cвітлана Лобода оголилась для журналу Maxim
Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: