Світлана Лобода таємно вийшла заміж та змінила ім'я

Світлана Лобода обстригла волосся, вийшла заміж і змінила ім'я.

Українська співачка Світлана Лобода, майстер епатажу і сенсаційних заяв, привела публіку в черговий шок - артистка таємно вийшла заміж.

Незважаючи на вже одягнене на палець кільце, Лобода втекла з церемонії. Мокра від зливи, в сльозах, щоб залишити минуле, обстригла своє шикарне волосся і порізала на шмаття весільну сукню.

Саме таким є сюжет нового кліпу Світлани Лободи на вже гучний хіт "Революція". Зйомки відео проходили в столичному ДЕПО під час сильного дощу на холоді.

"Світлана - великий артист. Її не лякає втома, вона завжди працює стільки, скільки необхідно для найкращого результату. Змокла з голови до п'ят, з шостої ранку до пізньої ночі, вона не просила перерв і не плакала. Вона грала, та так, що вся група стояла, як заворожена, і після дублів аплодувала", - поділилися враженнями стилісти LUVI.

Обранцем по кліпу та чоловіком, став актор Валерій Будков. "Я вдячний долі, що подарувала мені шанс сьогодні бути тут, на цьому місці", - каже Валерій.

Режисером відео став незмінний друг і помічник артистки Алан Бадоєв, який за портретом артистки, її життєвих позицій і тверджень склав історію цієї картини.

"Далеко не кожному мешканцю планети штамп у паспорті допомагає хорошому розвитку в сімейному союзі. Це помилка. Коли людина щаслива і любить, їй не обов'язково зв'язувати себе узами шлюбу, оскільки часто саме це може перешкоджати коханню до останнього подиху, коханню на все життя", - зазначила Світлана.

На знімальному майданчику було все по-справжньому - кохання, ненависть, потяг, що збиває з ніг і повна зміна іміджу самої артистки. На майданчику Світлана сама собі обстригла волосся.

"Революція" - це те, чого давно не вистачало моїй творчості, і я .рада, що в моєму житті з'явилися Юля Осіна-Фрідман і Паша Сетрова, з якими я можу бути собою і, нарешті, співати ту музику, яку можу слухати і в своїй машині", - сміється Лобода.

І найголовніше, що з цього дня артистка прибрала приставку "Світлана" та зареєструвала бренд і торгову марку "ЛОБОДА". Віднині проект має назву "ЛОБОДА".

Читайте також:

Лобода провела 7 днів у спальному мішку серед панків

У Світлани Лободи роман із Максом Барських

Лобода в Дубаї освоїла їзду на борді по піску

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: