Світлана Лобода провела першу репетицію у Москві

Світлана Лобода продовжує вражати організаторів "Євробачення". Та не лише їх. Українська співачка провела прес-конференцію...на столі.

Світлана Лобода
ТСН.ua
Світлана Лобода у Москві запустила "пекельну машину"
6 травня відбулась перша репетиція української учасниці пісенного конкурсу "Євробачення-2009" Світлани Лободи. Репетиція почалася рівно о 15 годині за московським часом. До цього перші ряди вже встигли наповнитися журналістами. Був присутній на репетиції Лободи і представник Білорусії Петро Елфімов.

На сцені стояли необхідні для виступу три величезні колеса, в яких були вбудовані світлові прилади, пристосування для циркових трюків, і барабанна установка. Коли перший раз заграла фонограма і Світлана заспівала, виявилися технічні проблеми зі звуком, але вони одразу ж були виправлені персоналом.

Світлана виконала свою конкурсну пісню "Anti-crisis Girl/be my Valentine" тричі змінивши костюми. Окрім складних декорацій – коліс, журналісти і артисти побачили обіцяне соло на барабанах, акробатичні елементи, які зробили номер Лободи схожим на цирковий виступ, і шалену енергію української співачки. Публіка аплодувала стоячи, преса була вражена. Але головний сюрприз для журналістів Світлана підготувала на прес-конференції відразу ж після закінчення репетиції.

Коли всі журналісти зібралися, Лобода і її балет увійшли до зали прес-центру під звуки барабанів. Відповівши на запитання, Світлана продемонструвала пресі свої здібності, показавши акробатичний етюд на столі. Після закінчення прес-конференції, Світлана і постановник її конкурсного номеру, режисер Алан Бадоєв переглядали відеозапис репетиції, аби попрацювати над помилками.

Відеозапис репетиції вже з'явився на Youtube, і викликав позитивну реакцію у інтернет-глядачів. Сама Світлана високо оцінює роботу всієї своєї команди і вважає, що репетиція пройшла на відмінно. Відомо, що команда Лободи розкрила не всі карти – на виступі у півфіналі і фіналі "Євробачення" глядачам буде чому здивуватися.

Читайте також:

Представник Норвегії зізнався, що його надихає Лобода

Світлана Лобода полетіла в Москву із пораненою рукою

У Києві Світлану Лободу провели на "Євробачення" у Москву

Світлана Лобода у Швеції загубила мікрофон

Світлана Лобода показала "пекельну машину"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: