Організатори "Євробачення" не дозволили Лободі виступати з "пекельною машиною"

Українській представниці "Євробачення" Світлані Лободі довелося відмовитися від так званого "чортового колеса" або "пекельної машини" у своєму виступі на конкурсі в Москві.

Світлана Лобода
ТСН.ua
Світлана Лобода вирішила відмовитись від "пекельної машини"
Світлані Лободі довелось відмовитись від "пекельної машини". За задумом творців шоу української виконавиці, Лобода повинна була спуститися на сцену на гігантському колесі складної конструкції.

"Організатори попросили нас не робити цього, - пояснив український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв. - Надто багато труднощів виникає через цю конструкцію. Ми подумали - все "Євробачення" дорожче, ніж один номер. До того ж, у нас у виступі ще чотири складні трюки, так що вони компенсують все".

Сама Лобода тільки зраділа такому рішенню:

"Я страшенно боюсь висоти. Мене мали спускати з-під самого купола. І коли нам довелося відмовитися від колеса, я навіть подумала - це на краще, хороший знак", - сказала вона.

У залі Лобода з'явилася з перебинтованою рукою - результат роботи над неймовірними акробатичними трюками, які співачка вирішила показати на конкурсі.

"Цього року багато талановитих людей бере участь у конкурсі. Це велика честь для мене. Ми хочемо врятувати світ від кризи, - заявила Лобода. - Антикризова дівчина - сильна, норовлива, витривала. Жінка, яка несе радість і справжнє задоволення".

На питання – чи можна однією піснею врятувати народ, і як задоволення може бути довготривалм - Вона відповіла, що не ставить такого глобального завдання:

"А нехай людина просто послухає пісню і посміхнеться. Скаже, дивлячись на мене:"Ах, а вона ж красуня - ця дівчина з України!". І все".

Українка на конкурсі виконає пісню Be my Valentine, створення якої, за словами артистки, пов'язана з таємничими знаками:

"Я пісню склала в Індії. Наспівувала її слова, і мене лизнула корова. А в Індії це священна тварина, то був добрий знак. Та й самі посудіть! Слова: "Парень ты ничо! Влюбилась горячо!" - Це ж вічна тема для всіх", - сказала Лобода.

Читайте також:

Світлана Лобода провела першу репетицію у Москві

Світлана Лобода полетіла в Москву із пораненою рукою

Світлана Лобода стала "антикризовою дівчиною"

Світлану Лободу на "Євробачення" готують циркачі

У Києві Світлану Лободу провели на "Євробачення" у Москву

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: