Світлану Лободу на "Євробачення" готуватимуть циркачі

Світлана Лобода розповіла, як вона готуватимуться до "Євробачення-2009".

Переможниця національного відбіркового туру на "Євробачення-2009" Світлана Лобода дала свою першу прес-конференцію, як учасниця від України на європейському пісенному конкурсі.

Співачка повідомила, що її група спробує добитися того, щоб на репетиції в Москві не допускалися ні преса, ні сторонні особи.

"Для того, щоб фінал, в якому я братиму участь, був несподіванкою", - сказала Світлана.

"Я б не хотіла відкривати всі карти... Але я вам скажу, що ми зараз ведемо переговори з людьми, які працюють в цирку "Дю Солей". Це люди, які займаються трюками, вони приїжджатимуть сюди і займатимутьмся зі мною впродовж двох місяців для того, щоб шокувати людей", - поділилася планами співачка.

Як виявилось, відомі росіяни пропонували Лободі допомогу на конкурсі за певну плату, але вона віддала перевагу безкоштовній підтримці українського режисера Алана Бадоєва і Андрія Данилка В промо-турі співачка відправиться в країни, які традиційно голосують за українських учасників на "Євробаченні".

"Ми з повною впевненістю зараз можемо заявити, що якщо ми втілимо ті задуми і ті наші фантазії, то це буде краще шоу на "Євробаченні", це буде кращий виступ, це будуть найнеймовірніші декорації", - заявила Світлана Лобода.

Читайте також:

Світлана Лобода представить Україну на "Євробаченні-2009"

Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"

Фани Преслі вимагають не допустити Бельгію до участі у "Євробаченні-2009"

ВідеоЛобода про "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: