Сєдокову затримали за нескромну поведінку

Нещодавно Анна Сєдокова повернулась з Індокитаю, де з нею трапилась кумедна історія.

Анна Сєдокова, подорожуючи в лютому Індокитаєм, потрапила в незрозумілу ситуацію – відому співачку затримала місцева влада Таїланду за нескромну поведінку в будистському храмі.

Анна відвідувала країну спокус вперше, і не була знайома з її традиціями. Зайшовши в одну з головних пам'яток Бангкока – Храм лежачого Будди, Сєдокова без задньої думки попрямувала прямо до знаменитої статуї і поцілувала її. Українка одразу ж була затримана охороною храму і передана місцевій владі.

Виявилось, що Анну дезінформував гід – він наполегливо радив прикластися губами до статуї Лежачого Будди, який є святинею храму. Існує легенда, що людина, яка цілує Будду знаходить щастя в амурних справах. Тому не дивно, що Сєдоковій захотілось випробувати вищу силу і в своєму особистому житті.

tort
Анна поцілувала лежачого Будду
У поліцейській ділянці імпульсивній українці пояснили, що будь-який дотик до зображення Будди вважається злочином проти держави і суворо карається. Сєдокова, після роз'яснення ситуації, відбулася легким переляком і штрафом в крупному розмірі.

"Поїздка, звичайно, вийшла веселою, але наступного разу, вирушаючи в незнайому країну, я обов'язково ознайомлюся зі всіма її особливостями, щоб не стати об'єктом для кепкувань. Але про свій вчинок все одно не шкодую – тепер ось чекаю дива", - заявила співачка.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року, коли Сєдокова направлялась в столицю Росії через аеропорт Бориспіль, її затримала міліція.

На контрольному пункті аеропорту співробітники міліції попросили Анну Сєдокову пройти у відділок, не пояснюючи причини затримання. Коли виконавицю обшукали і перевірили сумки, пояснили, що запідозрили її в зберіганні і перевезенні наркотичних засобів.

Фото надані прес-службою співачки

Читайте також:

Аня Сєдокова на Дні народження влаштувала "Камасутру"

Аня Сєдокова зняла трусики

У Анни Сєдокової шукали наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: