Сєрьога виступить на розігріві у "Limp Bizkit"

29 травня в Зеленому Театрі в Москві виступить група "Limp Bizkit". Розігрівати публіку перед концертом буде репер Сєрьога.

29 травня в Москві виступить група "Limp Bizkit", на розгіріві у якої виступить репер Сєрьога.

Про це артиста попросив сам лідер групи Фред Дерст.
"Питання щодо того, хто відкриватиме концерт групи в Москві, обговорювалося більше місяця. Все почалося з того, що ми відправили до менеджменту нашу пропозицію, яку учасники групи особисто розглядали більше трьох тижнів, але жодну з трьох груп так і не ствердили, - розровідає Едуард Ратніков, організатор концерту у Москві. - А менш, ніж за два тижні до концерту мені подзвонив менеджер групи і повідомив, що Фред Дерст хотів би запросити на розігрів репера Сєрьогу, з творчістю якого він знайомий особисто. Сєрьога - артист з абсолютно іншої жанрової ніші, орієнтованої на іншу цільову аудиторію, тому ми не виключаємо, що цей вибір може здивувати публіку. З іншого боку, він один з найвідоміших російськомовних артистів, його поважають в нашій індустрії не лише в Росії, але і у світі, а Limp Bizkit як професійні музиканти завжди цінують музичну майстерність і самобутність. Звістка про те, що Сєрьога приймає запрошення групи, була зустрінута на ура. Зі свого боку ми також дякуємо Сєрьозі за його готовність взяти участь в проекті і не сумніваємося, що він представить нам відмінну програму".

Сєрьога також зізнався в своїй повазі до американської репкор-команди:
"Відмовитися я не міг, тому що вперше група, яку мені пропонують розігрівати, мені симпатична".

Нагадаємо, що у Києві "Limp Bizkit" виступить 31 травня в київському Палаці спорту. Виступ "Limp Bizkit" відбудеться в рамках весняно-літнього возз'єднувального турне групи по Європі. Квитки від 300 до 800 гривень.

Читайте також:

Квитки на київський концерт Limp Bizkit по 300 гривень

Як Вольнова, Монро та Сєрьога "зажигали"

У репера Серьоги народився син

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: