Сьюзан Бойл запише перший сольний альбом

"Волохатий ангел" Сьюзан Бойл розпочинає сольну кар'єру співачки.

Домогосподарка Сьюзан Бойл приступить до запису свого першого альбому. Допомагати Сьюзан буде Саймон Коуелл, один із засновників шоу "Britain's Got Talent".

Саме на цьому конкурсі Сьюзан заспівала пісню "I dreamed A dream", що зробила її знаменитою.

"Вона співає просто фантастично. Ми збираємось записати цілий альбом", - зізнається Коуелл.

Сам він нещодавно залишив проект "Britain's Got Talent" і тепер може приділити Сьюзан значно більше уваги. 48-річна Сьюзан Бойл відвідала офіс Sony Music в Лондоні, щоб домовитися про запис.

Пам'ятаючи про те, що нещодавно Сьюзан була важко хвора, керівники не ставлять їй жорстких термінів. Вона може піти з проекту у будь-який час, коли захоче, але в той же час її просять не робити цього.

Сьюзан пропустила декілька концертів, запланованих у Великобританії. Проте, вона повернулася і в найближчі дні дасть концерти.

Нагадаємо, Сьюзан вперше з'явилася перед глядачами у відбірковому турі конкурсу "Britain''s Got Talent" ("Британія шукає таланти"). 48-річна домогосподарка Сьюзан Бойл, на початку конкурсу виконала знамениту A Dream оn Les Miserables, і зуміла потрясти глядачів. Їй аплодували стоячи. Вона не зуміла перемогти, посіла лише друге місце, але симпатія глядачів була на її стороні.

Читайте також:

Сьюзан Бойл запросили заспівати для Обами

Сьюзан Бойл виписали з лікарні

Прем'єр-міністр Великобританії хвилюється за Сьюзан Бойл

"Волохатий ангел" Сьюзен Бойл зробить це ще раз

Сьюзан Бойл потрапила у лікарню через нервове виснаження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: