Табу на зйомки

Німеччина заборонила Тому Крузу зніматися на своїй території через те, що актор належить до церкви сайєнтології.

Німеччина заборонила творцям фільму з участю Тома Круза проводити зйомки на своїх військових об'єктах через те, що актор належить до церкви сайєнтологів.

У заяві міністерства оборони Німеччини йдеться, що Круз "відкрито визнав, що є членом секти сайентологів".

Уряд Німеччини вважають, що сайєнтологія маскується під релігію, щоб заробляти гроші, але сайентологи відкидають подібні звинувачення.

Працююча разом з Томом Крузом продюсер Пола Вагнер заявила, що релігійні переконання актора ніяк не пов'язані із змістом фільму.

У Німеччині пильно стежать за діяльністю церкви сайєнтології, оскільки вважається, що її діяльність "направлена проти вільної демократії".

Вона має в країні статус комерційної організації, і церква неодноразово виражала протест проти цього.

У новому фільмі "Валькірія", який повинен вийти наступного року, Том Круз грає полковника Клауса фон Штауффенберга, який очолив змову проти Гітлера. Змовники планували замах на голову третього Рейху за допомогою захованої в портфелі бомби.

Як заявив представник німецького міністерства оборони Геральд Каммербауер, німецькі військові "особливо зацікавлені в серйозному і правдивому зображенні подій 20 липня 1944 року і особи фон Штауффенберга".

За словами одного з продюсерів фільму Поли Вагнер, Тому Круз збирається представити свого героя як "героїчну і принципову" людину. Вона також заявила, що "Німеччина - це єдине місце, де можна достовірно зняти такий фільм".

Як заявив в інтерв'ю газеті Sueddeutsche Zeitung син фон Штауффенберга - Бертольд, він проти того, щоб Круз грав його батька, тому що він пов'язаний з сайентологами.

"Хай він тримається подалі від мого батька", - сказав він.

Тим часом, представник німецького міністерства оборони повідомив, що офіційний запит від знімальної групи на проведення зйомок в Німеччині ще не надходив.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: