Телепроект "І прийде кохання" виходить за телевізійні рамки

Дата публікації
Перегляди
4936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Телепроект "І прийде кохання" виходить за телевізійні рамки

Шоу стартувало 20 березня

Героїням співпереживають, відкрито засуджують, бажають щастя і гідних чоловіків.

Проект "І прийде кохання" набирає обертів. Перша серія вийшла в ефірі "1+1" на цьому тижні - 20 березня, а про неї вже говорять на кожному кроці.

Обговорення доль учасниць проекту і чоловіків, з якими вони ходили на побачення, не обмежується кухонними стінами. Глядачі (як жінки, так і чоловіки) вихлюпують емоції від побаченого в коментарях на офіційній сторінці каналу. Героїням співпереживають, відкрито засуджують, бажають щастя і гідних чоловіків.

У соціальній мережі Facebook відкрита група проекту "І прийде кохання", яка запрошує приєднатися кожного, хто не уявляє своє життя без любові.

Офіційний промо-ролик проекту вже зібрав понад 10 000 переглядів. За два дні першу серію переглянули 3800 чоловік.

Нагадаємо, "І прийде кохання" - документально-романтичний серіал, в якому п'ять успішних жінок - Яна Клочкова, Олена Шоптенко, Лідія Таран, Олена Дуніна і Євгенія Власова - намагаються розібратися в особливостях побудови стосунків чоловіка і жінки.

Протягом 8 серій учасниці зустрічаються з різними чоловіками, яких обирають за анкетами. Кожне побачення героїні обговорюють між собою і ведучим проекту Вадимом Колесніковим, відкрито висловлюючи свою думку.

"І прийде кохання" виходить по вівторках о 21.15 на "1+1".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація