The Smashing Pumpkins залишилися без ударника

Таким чином, в гурті The Smashing Pumpkins залишився єдиний учасник з оригінального складу - Біллі Корган.

Ударник чиказького гурту The Smashing Pumpkins Джиммі Чемберлін прийняв рішення залишити колектив.

Лідер The Smashing Pumpkins Біллі Корган, який зробив офіційну заяву про зміни, що відбулися в складі гурту, не пояснив, що стало причиною відходу Чемберліна.

Хто займе місце Чемберліна, який грав у The Smashing Pumpkins з перервами з 1988 року, поки невідомо. Однак Корган заявив, що гурт продовжить працювати і найближчим часом приступить до запису нового матеріалу.

Таким чином, Корган залишився єдиним учасником оригінального складу The Smashing Pumpkins: в 1999 році колектив покинула басистка Д'Арсі Рецкі, а відразу після закінчення світового туру, приуроченого до виходу альбому "Machina/The Machines of God", в 2000 році Корган звільнив гітариста Джеймса Іха і оголосив про розпуск гурту.

Менше з тим, Джиммі Чемберлін продовжив роботу з Корганом і взяв участь у записі платівки частково оновлених The Smashing Pumpkins "Zeitgeist", що вийшла в 2007 році. У 2008 році Корган неодноразово заявляв, що не має наміру запрошувати музикантів з оригінального складу в The Smashing Pumpkins, а Чемберлін підкреслював, що збирається "грати і записуватися разом зі своєю командою до самої смерті".


Читайте також:

Smashing Pumpkins випустять акустичний диск
Відкрилась фотовиставка екс-басистки Smashing Pumpkins
Солістка The Cardigans випустить альбом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: