Time опублікував свій список 100 найкращих пісень усіх часів

Примітно, що в Топ-100 від Time композиції не ранжовані. У список приймалися пісні з 1923 року і лише англійською мовою.

Бейонсе
Американське видання Time опублікувало свій список 100 найкращих пісень усіх часів. До рейтингу увійшли композиції Боба Ділана, Джонні Кеша, Майкла Джексона і групи Nirvana.

Крім очевидних композицій "Folsom Prison Blues" Джонні Кеша, "Billie Jean" Майкла Джексона, "Subterranean Homesick Blues" Боба Ділана, "Nothing Compares 2 U" Шинейд О'Коннор і "Smells Like Teen Spirit" Nirvana в рейтинг потрапили і кілька сучасних хітів - "Single Ladies (Put a Ring on It)" Бейонсе і "Bad Romance" Lady Gaga.

Примітно, що в Топ-100 від Time композиції не ранжовані. Так, на думку видання композиції Ліла Вейна і Led Zeppelin, Тупака Шакура  і Доллі Партон, Прінса і REM, Queen і Notorious BIG, Radiohead іThe Who мають рівне значення для людства.

У список приймалися пісні з 1923 року і лише англійською мовою. Музичні критики Times відзначають, що склали не рейтинг, а список, розсортований по десятиліттях.

Читайте також:

Пісня Кеті Перрі очолила рейтинг головних пісень літа 

Lady GaGa задумала джазовий альбом 

Музиканти Queen видадуть дует Мерк'юрі і Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація