Тіна Кароль стала дружиною Апполона

Українська співачка Тіна Кароль взяла участь у фотопроекті Катерини Рождєствєнскої "Приватна колекція".

Співачка Тіна Кароль знялася в образі героїні знаменитої картини російського художника Аполлона Мокрицького "Портрет дружини", написаної в 1853 році.

Взяти участь в зйомках Тіну Кароль запросила сама Катерина Рождєствєнська, вона ж особисто обирала картину, прообразом якої і мала стати співачка. На зйомках Кароль провела більше трьох годин, з яких знімалася всього п'ять хвилин.

Практично весь час пішов на грим, завдання було поставлено чітко - змінити Тіну до повної схожості з картиною. Як відомо, всі хитрощі, до яких вдаються гримери на зйомках в Рождєствєнської завжди тримаються в строгому секреті, але напевно відомо, що комп'ютерна графіка не використовується.

"Я дуже задоволена цією роботою і співпрацею з Тіною Кароль, - говорить Катерина. - Вона не лише чудова співачка, я думаю, вона ще і природжена актриса; акторський дар в ній точно закладений: у кадрі вона не була Тіною Кароль, вона була "живою" картиною, повністю перевтілившись".

"Я вперше знімалася, так би мовити, в чужому образі - по суті це якась гра, фототеатр. Безумовно, величезну роль в цьому проекті грає грим і, звичайно ж талант самої Каті", - говорить співачка.

Читайте також:

Тіна Кароль та Юрій Горбунов погребували червоною доріжкою

Тіна Кароль зізналась, що у неї третій розмір

Як Джеджула, Тіна Кароль, Бондарчук та Гришко за містом відпочивали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: