Тіна Кароль замовила собі у Донецьку приватний літаковий трап

Українська співачка Тіна Кароль зняла відеокліп на пісню "Radio Baby", написану ще 20 років тому.

Співачка Тіна Кароль завершила роботу над відеокліпом на свою нову пісню "Radio Baby". Режисером відео був кліпмейкер Сергій Солодкий, що працював і над попереднім кліпом співачки на хіт "Не бойся".

Зйомки кліпу проходили в Києві, сам процес зайняв близько 30 годин. У самому кліпі Тіна Кароль з'явиться в трьох образах, практично протягом всієї пісні співачка танцює.

"У цьому відео немає конкретного сюжету, - говорить режисер кліпу Сергій Солодкий. – Тіна Кароль з'являється в образі себе – самодостатньої, сексуальної, упевненої в собі дівчини; вона не така, як всі, вона і є "Радіо бейбі". Стилістику кліпу запропонувала сама Тіна, ідея мені дуже сподобалася, і ми втілили її в життя".

Щоб досягнути ефекту реалістичної картинки, при роботі над відео буде використано мінімум комп'ютерної графіки. Щодо декорацій, то вони досить масштабні – велика стіна з магнітофонів, величезний магнітофонний індикатор і злітна смуга.

Тіна Кароль
ТСН.ua
Тіна Кароль зняла відеокліп на пісню "Radio Baby", написану ще 20 років тому
На підготовчі роботи пішло два місяці: для спорудження стіни знадобилося більше 200 ретро магнітофонів кінця 70-х, початку 80-х років.

"Основну частину найрідших екземплярів ми знайшли в Києві у колекціонера вінтажної аудіотехніки, як потім виявилось, одного з найвідоміших в світі", - говорить продюсер співачки Євген Огір.

А для повної атмосфери злітної смуги, до Києва з Донецька був доставлений літаковий трап 72-го року випуску, до речі, теж з приватної колекції. Саме спускаючись по ньому, Кароль і з'явиться в кліпі.

"Наше завдання було наповнити кліп атмосферою 80-х років, завдяки певним культовим речам того часу: японські касетні магнітофони, які тоді лише з'явилися", - говорить режисер кліпу Солодкий.

Тема 80-х років для кліпу була обрана невипадково, і обумовлена вона швидше історією самої пісні, ніж просто сюжетною задумкою. Пісня була написана близько 20-ти років тому знаменитим російським композитором Володимиром Белоусовим спеціально для Тетяни Анциферової, легендарної радянської співачки, тієї самої, яка стала Голосом Московської Олімпіади.

Автором слів виступив теж відомий поет Карен Кавалерян, але за збігом обставин пісня тоді не побачила світ, вона випереджала час.

"Radio Baby" – це не просто пісня, це історія, - говорить Тіна Кароль. - У той час це була історія бунтівників, людей, які сказали щось наперекір. Зараз – це вже пісня-образ. Не дивлячись на всі кокетування, на всю свою простоту - вона із залізним характером саме завдяки своїй історії".

Читайте також:

Тіна Кароль стала дружиною Апполона

Тіна Кароль та Юрій Горбунов погребували червоною доріжкою

Тіна Кароль зізналась, що у неї третій розмір

Скандал: Тіна Кароль знову стала найкрасивішою жінкою України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: