Тома Вейтса прийняли до Залу слави рок-н-ролу

В березні наступного року до Залу слави рок-н-ролу включать Еліса Купера, Тома Вейтса, Ніла Даймонда, Дарліна Лава і Dr. John.

Новими членами Залу слави рок-н-ролу стали Еліс Купер, Том Вейтс, Ніл Даймонд, Дарлін Лав і Dr. John (справжнє ім'я - Мек Ребеннек). Урочиста церемонія включення музикантів у Зал відбудеться 14 березня 2011 року в Нью-Йорку.

Варто зазначити, що імена тих музикантів, які будуть введені в Зал слави, стали відомі ще 13 грудня, проте тоді інформація про нових членів не була офіційною.

Ніл Даймонд, Дарлін Лав і Еліс Купер вже прокоментували звістку про те, що вони будуть введені в Зал слави рок-н-ролу. Так, Даймонд і Лав висловили захоплення з приводу включення в Зал, а Купер у свою чергу іронічно зауважив, що йому самому і учасникам його групи знадобилося "якихось 45 років", щоб отримати такого роду визнання.

Перша церемонія включення музикантів в Залу слави рок-н-ролу відбулася в 1986 році. Тоді вшановували заслуги Елвіса Преслі, Джеймса Брауна, Літтла Річарда, Бадді Холлі, Джеррі Лі Льюїса, Чака Беррі, Everly Brothers та інших артистів. У 2010 році в Зал слави були прийняті The Stooges, The Hollies, Джиммі Кліфф, ABBA.

Читайте також:

Том Вейтс перевидає перші чотири альбоми

Туристів возитимуть "місцями Тома Вейтса"

Metallica зіграла повним складом у Залі слави рок-н-ролу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: