Тоня: Я довго заслуговувала право мати прізвище Матвієнко

Про співачку Антоніту Матвієнко країна вперша почула лише цьогоріч у травні.

Відома донька відомої мами. Відкриття "Голосу країни" - суперфіналістка Тоня Матвієнко - чи змогла би вона досгяти чогось у житті, не будучи дочкою народної артистки України?

У свідоцтві про її народження стоїть призвіще Гончар. Та Антоніні завжди хотілося бути, як мама.

Читайте: Остап Ступка потайки від батька поступив у театральний

Музична школа, університет - мама ніколи не втручалася у доньчині справи, та й Тоня маминим призвіщем не козиряла.

"В університеті я нікому не сказала, десь тільки на 4-му крусі всі дізналися, шо в мене така мама! Я ж не можу прийти і сказати, добридень, я дочка Ніни Матвієнко", - зізнається співачка.

У 17-ть років вона вийшла заміж і взяла прізвище чоловіка. Про співачку Антоніту Матвієнко країна вперша почула лише цьогоріч у травні.

Саме на "Голосі країни" батьки, як ніколи, підтримували Тоню. Напруга проекту відібрала в і так стрункої дівчини 5 кілограмів. Втім, результат задовольнив і маму, і дочку.

"Мама сказала, що зараз такий момент – ти мені подарувала нову славу!! Тобто завдяки мені мама стала ше популярнішою!", - ділиться дівчина.

Читайте: Батько просив Єгора Кончаловського змінити прізвище, щоб не ганьбив родину

Сьогодні її впізнають на вулиці, вона записує пісні, знімає кліпи. Молода, успішна, вона виховує 12-тирічну доньку, та про допомогу з боку мами воліє не говорити.

Нині вона знову збирається змінити прізвіще. І цього разу - вже на те, про яке мріяла майже все життя: "Я довго заслуговувала право мати прізвище Матвієнко".

ВідеоБатьки і діти: Тоня Матвієнко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: