У Києві A-HA співали у рупор

Скандинавський гурт A-HA дав у Києві прощальний концерт. Музиканти подякували українцям за те, що 25 років вони були разом із A-HA.

4 листопада у Міжнародному Виставковому Центрі відбувся концерт легендарного гурту A-HA. Команда з Норвегії назавжди йде з великої сцени, але перед відходом музиканти відправлились у прощальне світове турне, щоб закінчити свою історію на високій ноті. Останнє світове турне А-HA стартувало в січні і завершиться великим концертом в Осло 4 грудня 2010 року.

"Прийшов час для дослідження інших виразних аспектів життя – гуманітарної роботи, політики або чого-небудь іншого. Ми йдемо, як група, але не як окремі особистості. Зміни завжди скрутні, тому буде легше, якщо з ними зіткнеться кожен з нас. Прийшов час рухатися далі", - сказали учасники гурту.

Київський концерт гурту затримали лише на 30 хвилин. Перша частина виступу гурту більше заколисувала, а друга, навпаки, була дуже веселою.

Найпершим із залою заговорив клавішник гурту Магне Фурухольмен, який привітавшись сказав "Спасибо" та "Дакую". А вже через кілька композицій із фанами привітався і вокаліст Мортен Харкет, який подякував українським шанувальникам за те, що підтримували та любили A-HA протягом 25 років.

Того вечора прозвучали такі композиції, як "Foot of the Mountain", "Minor Earth Major Sky", "Butterfly, Butterfly (The Last Hurrah)", "Crying in the Rain", "Forever Not Yours" та багато інших.

Під час виконання композиції "Manhattan Skyline" Мортен Харкет взяв рупор та заспівав у нього. Що неабияк потішило публіку. А пісню "Hunting High and Low" українці співали хором разом із A-HA.

Відеоряд, який транслювався на сцені зааворожував. На екрані з'являлись то музиканти гурту, то пейзажі, то океан, то риби, то обкладинки альбомів гурту та тіні танцюючих дівчат.

Після закінчення виступу A-HA покинули сцену, але фани не відпустили їх просто так. Вони повернулись та заспівали "на біс" пісню "Take On Me".

Нагадаємо, гурт здобув всесвітню популярність в 1980-і роки завдяки таким хітам як "The Sun Always Shines On TV" і "Take On Me".

У 1991 році вони встановили новий світовий рекорд на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро, коли 196 тисяч людей заплатили за можливість побачити їхній виступ.

Проте в 1993 році платівка "Memorial Beach" не мала успіху, і в творчості гурту наступила перерва. Музиканти знов зібралися разом лише в 1998 році, коли їх запросили виступити на концерті, присвяченому Нобелівській премії миру.

За час цієї паузи соліст Мортен Харкет і гітарист Пол Ваактаар-Савой випустили сольні диски.

Після возз'єднання гурт в основному зосередився на гітарних баладах. Їхній останній альбом "Foot Of The Mountain", випущений кілька місяців тому, досяг п'ятого місця в британському хіт-параді.

Читайте також:

Гурт A-ha їде в прощальне турне

A-HA дадуть у Києві прощальний концерт

Лідер Limp Bizkit зніме комедію

ВідеоВідбувся концерт легендарного гурту A-HA

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: