У Києві лідер гурту Limp Bizkit показав "fuck" українцям

31 травня гурт Limp Bizkit дав концерт у Палаці спорту.

Limp Bizkit
Limp Bizkit виступив у Києві
Гурт Limp Bizkit 31 травня дав концерт у столичному Палаці спорту. Виступ затримали на годину. Після того, як на сцені опустилась чорна завіса, на ній з'явились учасники гурту. Фронтмен колективу Фред Дерст одразу показав "fuck". Як завжди своїм епатажним виглядом виділявся і гітарист Уес Борланд. Цього разу гітарист був у білому костюмі та перуці. Із декорацій на сцені був прапор України.

Концерт тривав близько 2 годин. Звучали такі відомі хіти, як Behind Blue Eyes, Rolling, Take a look around. Розігрівів перед концертом не було. Як зізнався, фронтмен гурту, це був дуже особливий вечір.
"Це дуже особистий вечір, - сказав Фред Дерст. - Ми подарували свою енергію українцям. І ніхто нас від цього не відволікав".

Серед відомих людей, які відвідали концерт гурту, був режисер Віктор Придувалов, Фагот із ТНМК, Дізель із Green Gray, Сєня із Мотор'ролли, режисер та учасник "Другої ріки" Віктор Скуратовський.
"Після Lenny Kravitz, це другі якісні виконавці, які приїжджають у нашу країну, - сказав Дізель. - Класно, що в їхні тури починає входити Україна. Ми з ними вже пару днів тусуємось".

Наостанок учасники Limp Bizkit запевнили фанів, що їм варто чекати на новий альбом.
"Новий альбом обов'язково буде, незабаром ви почуєте нові композиції. Ми возимо із собою багато апаратури, вона дуже компактна і тому ми вже зараз записуємо новий матеріал", - додав Фред.

Після закінчення концерту учасники гурту відправились у Арену, де проходило аfterparty.

Читайте також:

Лідер Limp Bizkit: "Всі українці дуже красиві"

Як учасники гурту Limp Bizkit у московському клубі відривались

Limp Bizkit повертаються

ВідеоГурт Limp Bizkit виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: