У Києві гурт "Morcheeba" змусив усіх танцювати

Легенда тріп-хопу "Morcheeba" дала концерт в Україні. До Києва гурт приїхав у "золотому" складі.

4 жовтня британський тріп-хоп гурт "Morcheeba" дав концерт у Жовтневому палаці. До Києва гурт приїхав у "золотому" складі із першою солісткою Скай Едвардс в рамках світового туру на підтримку останнього альбому "Blood Like Lemonade".

Київський концерт затримали на хвилин сорок, але це ажніяк не засмутило шанувальників гурту. Глядачі зустріли "Morcheeba" дуже тепло. Вокалістка Скай Едвардс запитала, чи будуть глядачі танцювати і переважна більшість за секунду опинилась біля сцени, витанцьовуючи під чарівний голос співачки. А вона, перебуваючи, у захваті від публіки постійно хіхікала та дякувала глядачам. Того вечора пролунали такі композиції, як "Beat Of The Drum", "OtherWise", "Even Though" та багато інших.

Не обійшлось і без бісу. Коли музиканти попрощались та покинули сцену, глядачі не залишили їм вибору. Сскандуючи "Morcheeba" вони дочекались своїх кумирів. Особливо сміливим випала нагода потанцювати разом із Скай на сцені. Співачка так прониклась щирістю українців, що запросила глядачів до себе, на сцену. 

Нагадаємо, "Morcheeba" випустила сім успішних альбомів, більше шести мільйонів проданих по всьому світу дисків, почесне звання легенд тріп-хопу. Своїм успіхом, на думку багатьох критиків і слухачів, група була зобов'язана м'якому голосу солістки Скай Едвардс. Цю дівчину за манерою виконання часто порівнювали з легендарною Шаде, а також з першою вокалісткою знаменитих батьків-засновників тріп-хопу Massive Attack Шарою Нельсон.

Потім Скай покинула колектив, і у наступному альбомі її замінила дівчина на ім'я Дейзі Марті, далі з'явилася Джоді Стернберг, потім пробували ще кількох вокалісток. Але в результаті засновники групи брати Пол і Рос Годфрі зрозуміли, що без Скай їхній колектив просто не може існувати. І вона повернулась.

Читайте також:

Гурт "Mad Heads XL" порвав "Toronto Ukrainian Festival"

Новий альбом "ГАЙДАМАКІВ" вийде за кордоном

Сергій Бабкін заспівав у Києві "старенькі" хіти


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: