У Києві пройде фестиваль комп’ютерної анімації

Prix Ars Electronica’s Animation Festival відкриває те, що відбувається "за лаштунками" комп’ютерної анімації.

Prix Ars Electronica’s Animation Festival відкриває те, що відбувається "за лаштунками" комп’ютерної анімації і показує останні найновіші тенденції у цій сфері. Глядачі побачать найкращі хіти із фільмів-призерів в категорії "Prix Ars Electronica’s Computer Animation/Film/VFX 2007" і також багато інших цікавих фільмів. Більш ніж 500 фільмів із 63 країн – від великобюджетних голлівудських, надзвичайно яскравих мистецьких рекламних роликів, експериментальних відео до індивідуальних графічних мініатюр – було подано на розгляд журі 2007 року. Ці фільми ілюструють найширший мультикультурний діапазон сучасного наративного анімаційного кіно.

Вперше презентація Ars Electronica Animatiоn Festival буде проходити одночасно у трьох європейських містах – Лінці, Відні та Києві. Фестивальний показ буде складається із шестигодинної програми фільмів, яка була відібрана кураторами фестивалю: Крістіною Шопф (Австрія) та Іваном Цюпкою (Україна) (програма у додатку ). Завдяки надзвичайно високій якості фільмів, їх особливому підходу у поєднанні мистецьких винаходів, технологічних досягнень та новаторству візуальної мови, яку вони пропонують, програма, безперечно, викличе великий інтерес як у професіоналів кіно та візуального мистецтва, так і у загальної аудитроії.

Презентація Ars Electronica Animation Festival 2007 у Києві є спільним  проектом Медіа Арт Лабораторії ( Київ) та Фестивалю Ars Electronica (Лінц).

Ars Electronica (Австрія) (www.aec.at) – фестиваль мистецтва та технологій – є всесвітнім форумом електронного мистецтва. У 1987 Австрійська Корпорація Мовлення (ORF) та Upper Austrian Regional Studio, які разом з містом Лінц проводили Ars Electronica з 1979 року, започаткувати в межах цього фестивалю конкурс Prix Ars Electronica. Щороку результати Prix Ars Electronica служать міжнародним визнаним, сучасним барометром тенденцій у медіа мистецтві, та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство. У 2007 році Prix Ars Electronica поставив новий рекорд – на розгляд жюрі було подано 3,374 фільми із 63 країн світу. Загальний призовий фонд склав 122500 євро. (детальніше – на сайті: www.aec.at)

Програма Медіа Арт Лабораторії спрямована на розвиток нових методів у становленні медіа мистецтва в нашій країні і враховує досвід провідних міжнародних мистецьких інституцій цього профілю, таких як ЗКМ (Карлсруе, Німеччина), Арс Електроніка (Лінц, Австрія), Інститут Аудіо Візуальності (Париж, Франція). МедіаАртЛаб займається мистецькими проектами, що досліджують творчі можливості новітніх інформаційних технологій з фокусом на їхній гуманітарний потенціал, створенням нових українських медіа арт проектів, їхньою промоцією, представленням кращих міжнародних проектів та освітніми проектами.

Фестиваль пройде у київському кінотеатрі "Жовтень" 8 вересня с 23:30 до 6:00.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: