У Києві відбудеться триб'ют "Братів Гадюкіних"

Гурт "Брати Гадюкіни" зіграє у палаці Спорту концерт пам'яті Сергія Кузьмінського під назвою "Я вернувся домів".

Концерт пам'яті Сергія Кузьмінського, який відбудеться 3 червня у Палаці спорту, має стати наймасштабнішою подією року в українській рок-музиці. У створенні триб'юту легендарних "Братів Гадюкіних" візьмуть участь 17 гуртів. Серед них "Океан Ельзи", ВВ, ТНМК, "Ляпіс Трубєцкой", "Бумбокс", "Мандри", ТіК, "ДахаБраха", "Перкалаба", "The Вйо", "Mad Heads XL", "Димна Суміш", "Кому Вниз", "Гайдамаки" та "Гуцул Каліпсо". До речі, про це учасники гурту "Брати Гадюкіни" розповіли у День космонавтики, 12 квітня.

"Колись ми приїхали до Кузі додому і він радо нас зустрів, і видав усім тапки, на яких ручкою було написано "Космос", - згадав Ігор Мельничук, бас-гітарист гурту "Брати Гадюкіни".

Хлопці хочуть, аби вечір пам'яті Кузьмінського був світлим, щоб це не було схожим на оплакування. Це буде життєрадісний концерт: "Усі гурти грають безкоштовно, всі ставляться до цієї події із особливими емоціями. Ми вшануємо тих людей, які вже пішли, і продовжимо їхню справу, бо людина живе у своїх діяннях".

Щодо того, чи не сварились гурти через пісні, які переспівають, то організатори концерту сказали таке:

"Всі 17 колективів хотіли грати "Наркомани на городі", - жартував Ігор Мельничук. - Але ніхто не побився. Кожен взяв ту композицію, яку хотів".

Зокрема, "Mad Heads XL" зіграє пісню "Америка", ТНМК - "Файне місто Тернопіль", "ТіК" зіграє пісню "Міську вважай", гурт "Мандри" заграє "Арівідерчі, Рома", ВВ - "Всьо чотко".

"Коли ми робили пісню "Файне місто Тернопіль", то хотілось в першу чергу її не зіпсувати, - каже Фагот, ТНМК. - Бо це класика, і думаєш, коли люди будуть слухати її, то не хочеться, щоб справжні фани "Гадів" сказали "Оооо, спаплюжили пісню", тому ми намагались не зіпсувати її, але і додали трохи свого обличчя у композицію".

Читайте також:

"Брати Гадюкіни" зіграють концерт пам'яті Кузьмінського

Минув рік, як помер Кузя з "Братів Гадюкіних"

У Львові поховали Сергія Кузьминського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: