Для концерту у Києві "Depeche Mode" попросив 400 кг льоду

Відомий гурт "Depeche Mode" приїде до Києва в рамках світового турне "Tour of the Universe".

Британський гурт "Depeche Mode" 8 лютого має дати концерт у київському "Палаці спорту". На розігріві виступить британський гурт Nitzer Ebb.

"Ми сподіваємось, що гурт до Києва таки приїде, - каже Олег Ковалевский, директор агенства, яке організовує концерт. - Київ після Москви, а Москву відмінити собі дорожче. Але якщо раптом, концерт у Києві відміниться (соліст гурту Девід Гехан має проблеми зі здоров'ям - прим. авт.), кошти за квитки повертатимуть".

Квитки на концерт продаються вже з 9 вересня. Щоправда, тих білетів, які коштували 490 гривень вже немає. Найдешевші квитки на концерт тепер коштують 690 гривень. Організатори запевняють, що на сьогодні продано половина квитків.

Щодо самого шоу, то "Depeche Mode" привезуть до Києва близько 80 фур з технічним обладнанням. Під час виступу гурт виконає 21-23 композиції із нового альбому, а також свої старі хіти.

Щодо гонорару, то організатори чи то всерйоз, чи то жартома сказали, що він становить 20 мільйонів доларів.

Колектив "Depeche Mode", який складається з 75 осіб, харчуватиметься самостійно. Вони везуть свою кухню. А ще менеджмент гурту попросив в українських організаторів 400 кг льоду.

Читайте також:

У соліста Depeche Mode виявили пухлину

Соліст Depeche Mode переплутав Перу з Чилі

Depeche Mode виступлять з концертом в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: