У Львові Лобода "зажигала" зі слоном (фото)

До концерту, який нещодавно відбувся у Львові в рамках гастрольного туру "Не мачо", Світлана Лобода готувалась з особливою ретельністю.

Світлана навіть трохи побоювалась, як пройде концерт у цьому місті, адже в репертуарі співачки немає жодної україномовної пісні. Але вже за 15 хвилин до початку шоу львівський цирк, де відбувався виступ співачки, був заповнений на 90 %.

Світлана Лобода, слон
Світлана влаштувала шоу зі слоном
"Я вас вітаю у Львові!", - привіталась Лобода.
Після чого зал вибухнув оплесками. Сама ж Світлана була у сукні, розшитій стразами, у намисті з камінням Swarovski та в прозорих туфлях на високих підборах. Під час виступу, чоловік з зали вивів на сцену двох собак породи "чау-чау" і сказав, що ці цуценята були виведені спеціально для неї.

Ще однією важливою подією на концерті стала присутність на виступі співачки дітей з Львівської школи-інтернату №2. Світлана наполягла на тому, що б 120 дітей-сиріт відвідали концерт. Коли вона почала співати пісню "Мужчина" на сцену вибігли діти і заспівали разом зі співачкою. Після концерту Світлана подарувала дітям сувеніри та автографи.     

Світлана Лобода, слон
Лобода влаштувала справжнє шоу у львівському цирку
На концерті також були присутні батьки та сестра Лободи, які спеціально зі столиці приїхали подивитись на шоу доньки. Світлана привітала їх зі сцени з двадцять сьомою річницею весілля і присвятила їм свою пісню "Щастя". Після концерту Лобода ще двічі виходила на біс.

Так, як Світлана давала концерту у цирку, то вона хотіла, аби місцевий слон вийшов з нею на сцену. Але через уже розставлену апаратуру слон на сцені так і не з'явився. Зате одразу після концерту Света набрала їжі і пішла годувати його в ангар. Там вона влаштувала справжнє циркове шоу.   

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: