У новому альбомі Майкла Джексона "записався" пародист

У альбомі короля поп-музики під назвою "Майкл", реліз якого признечено на 14 грудня, записувався пародист, який імітував голос Джексона.

Для запису нового альбому Майкла Джексона була найнята людина, що вміє майстерно наслідувати голос померлого "короля поп-музики".

27-річний пародист Рікі Галліано повідомив виданню, що, можливо, саме його голос був використаний під час запису нового альбому Майкла Джексона. За словами Галліано, в жовтні цього року хтось запропонував йому записати ряд треків на студії в Лозанні, Швейцарія. Галліано підкреслив, що його просили імітувати голос Майкла Джексона настільки правдоподібно, наскільки це можливо.

Власнику студії було сказано, що композиції записуються для триб'ют-альбому в пам'ять про Джексона. У загальній складності Галліано записав 21 пісню, за кожну з яких, як він повідомив, йому заплатили дві тисячі євро. Тепер співак побоюється, що саме записаний ним матеріал увійшов до альбому "Майкл", реліз якого призначено на грудень.

Раніше Ренді Джексон, брат померлого поп-співака, назвав платівку підробкою. За його словами, не у всіх піснях з диска звучить голос Майкла. Він також додав, що, з якихось причин, члени сім'ї Джексонів не допускалися в студію під час завершення роботи над альбомом.

До альбому "Майкл" увійшли десять композицій. У записі матеріалу для диска брали участь 50 Cent, Лені Кравіц. Реліз призначено на 14 грудня.

Читайте також:

Новий альбом Майкла Джексона отримав назву

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: