У рімейку "Иглы" зіграє Віктор Цой

У рімейку фільму "Игла" будуть сцени із Віктором Цоєм, які ще не бачили глядачі.

Режисер Рашид Нугманов розпочав зйомки фільму-рімейку "Игла", у якому будуть сцени за участю Віктора Цоя, які широке коло глядачів не бачило.

"Під час зйомок використовуватимуть також кадри з оригінального фільму. Крім того у стрічці будуть зніматися Олександр Баширов, Марина Смірнова, яка зіграла головну героїню в "Игла", Петро Мамонов та інші актори. Сюжет фільму буде більш докладний, ми спробуємо пояснити деякі загадки, які, безумовно, є в оригіналі", - розповів Нугманов.

За його словами, зйомки закінчаться вже влітку-восени поточного року. "Рімейк буде довшим за оригінал максимум на п'ять хвилин. Відео та аудіоряд будуть поновлені. Саундтрек до фільму пишуть музиканти гурту Кіно, - додав режисер.

Фільм "Игла" зняв у 1988 р. Нугманов. Головні ролі зіграли Віктор Цой, Марина Смірнова, Петро Мамонов, Олександр Баширов, Олександр Конкс та інші. Стрічка отримала головний приз Міжнародного кінофестивалю у Нюрнбергзі в 1990 році.

Нагадаємо, інший фільм, пов'язаний з творчістю Віктора Цоя, продюсує Михайло Пореченков. Пісні Кіно стануть основою сюжету про складного підлітка і звучатимуть впродовж цілого фільму.

Читайте також:

У Пітері поставлять пам'ятник Віктору Цою

Віктору Цою поставлять пам'ятник

Девід Лінч зніме "Твін Пікс" про Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: