У шостій серії "І прийде кохання" розпаляться справжні пристрасті

Дата публікації
Перегляди
1939
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У шостій серії "І прийде кохання" розпаляться справжні пристрасті

Яна Клочкова і Паша / Фото: прес-служба 1+1

Учасниці проекту поступово перетворюються з колишніх жертв на мисливиць за чоловіками.

6-я серія романтичного проекту "1+1" "І прийде кохання" буде сповнена пристрастей, емоцій, несподіваних визнань і ще більш несподіваних вчинків героїнь.

Так, Олена Шоптенко зважилася, нарешті, порушити власне табу і запросити на побачення свого партнера по танцях Дмитра Дікусара. Те, що Олена дізнається під час побачення, повалить її в справжній шок.

Євгенія Власова продовжить спілкування з ресторатором Сергієм. Результат цього побачення підштовхне співачку написати на стіні "Женя + Сергій = ...".

Олена Дуніна буде вчитися танцювати вальс. Сувора бізнес-вумен в руках хореографа Антона відчує себе Попелюшкою на балу, влаштованому на її честь.

Сором'язлива Яна Клочкова розкріпачиться настільки, що погодиться на відверту фотосесію зі своїм другом. На цьому побаченні буде все: палкі обійми, розірвані колготки, пристрасні погляди і ... "Ми не цілувалися!" - Стверджує Яна.

Складніше за всіх буде Лідії Таран. Вона так довго ходила на побачення лише з Льошею, що перед новою зустріччю буде хвилюватися, як підліток. Ліда вирішила, що їй варто зустрітися з іншим чоловіком, щоб зрозуміти, що вона відчуває до Олексія, різниця у віці з яким складає 10 років.

Перед побаченням Ліда чесно повідомила про своє рішення Льоші. Реакція молодої людини збентежила Таран, а Євгенія Власова назвала її вчинок зрадою.

Не пропустіть! "І прийде кохання" сьогодні о 22.30 на "1+1".

Лідія Таран розставить крапки над "і" у стосунках з Олексієм

Лідія Таран розставить крапки над "і" у стосунках з Олексієм

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1939
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація