Учасниці "Краси по-українськи" роздягнулись до трусиків

Дата публікації
Перегляди
7450
Поділитись:
WhatsApp
Viber

"Краса по-українськи" -  історія Попелюшки, якій допоможуть втілити мрію.

Олеся Скабук / Фото: прес-служба
Серед найбільш захоплюючих випробувань у проекті "Краса по-українськи" дівчата назвали фотосесію, яку для них провів Олександр Ктиторчук.

І хоча учасниць збентежив той факт, що позувати доведеться у спідній білизні, постфактум всі вони залишилися задоволені цим конкурсом.

Втім, певних сумнівів дехто так і не позбувся. Турбувалася про реакцію своїх близьких Світлана - вона навіть розплакалася, проте дівчині дали плед, і зйомка з нею у головній ролі вийшла більш ніж цнотливою.

У свою чергу, Олеся Скабук (фото на мотоциклі, з конем) стверджує, що вищеназвані випробування стали втіленням у життя її бажань.

"Фотосесія стала втіленням однієї з моїх мрій у реальність: десь глибоко в душі я собі не раз думала, що хочу сфотографуватися у спідній білизні, просто для себе було цікаво. Але про те, щоб зі мною працював професіонал, я й думати не сміла", - поділилася враженнями вона.

Нагадаємо, до міських випробувань проходять 6 дівчат з різних регіонів країни. На цьому етапі зірки перевіряють своїх обраниць: хто з них здатен "перетворитися з дівки на діву". Дівчат заселяють до розкішної Київської квартири, де починається їх боротьба.

Дівчат провокують чоловіками, нічними клубами, алкоголем, звичайною міською метушнею та світським життям. Їх навчають стилю, манері поведінки, правилам комунікації. Хтось з дівчат здається одразу, а хтось дійде до гранд-фіналу, де вирішуватиметься, яка з дівчат гідна головного призу проекту – сто тисяч гривень.

Читайте також:

"Друга Ріка" стали рибалками, а Лідія Таран проїхалась в кузові вантажівки

Хореограф Олена Шоптенко вперше у житті подоїла корову

Скрипка познайомився з ворожками, а Козловський шукав наречену

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Дата публікації
Перегляди
7450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація