Учасники "Dругої Ріки" на зйомках кліпу вбили дівчину

Гурт "Dруга Ріка" відзняв відеокліп на нову пісню "Ти зі мною? Я здаюсь!". У кліпі знялась відома українська модель.

Гурт "Dруга Ріка" закінчив роботу над новим кліпом на пісню "Ти зі мною? Я здаюсь!". Динамічна відеоробота шокує своїм завершенням – соліст "Dругої Ріки" Валерій Харчишин випустив кулю у вродливу дівчину, яка знімалася у кліпі.

Режисером кривавого кліпу традиційно став басист групи Віктор Скуратовський. За його словами, особливість кліпу полягає в тому, що кожен учасник групи мав у ньому головну роль. Об'єктом пристрасті чоловіків "Dругої Ріки" стала українська топ-модель Олена Чебуклієва, яка прилетіла з Лондона спеціально для участі у зйомках кліпу.

Згідно відеосюжету, саме її ніжні принади стали предметом для дуелей між учасниками групи на шаблях та пістолетах. Фінал кліпу далекий від гуманізму. Після того, як кожен з дуелянтів зрозумів, що вродлива дівчина була доступною кожному з них, суперечка за право бути з нею вирішилася пістолетним пострілом соліста групи Валерія Харчишина в чоло красивої моделі.

Зйомки велися в Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України, природа якого стала безпосереднім учасником створення кліпу.

Читайте також:

Лідер "Другої Ріки" презентував автобіографічну пісню

"Друга ріка" та "Токіо" влаштували затор в центрі Києва

Валерій Харчишин в дитинстві танцював брейк перед дзеркалом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: