Учні поставили виставу про геїв "Ромео і Джуліан"

У британській школі учні поставили виставу про геїв "Ромео і Джуліан".

Учні однієї із британських шкіл презентували виставу "Ромео і Джуліан" - гомосексуальний варіант знаменитої п'єси Вільяма Шекспіра "Ромео і Джульєтта". За задумом творців, постановка повинна підтримати осіб нетрадиційної орієнтації та сприяти розвиткові толерантності у британському суспільстві.

Між іншим спектакль викликав неоднозначну реакцію, зокрема, у членів британського парламенту. Так, консерватор Філіп Девіс назвав проект "шокуючим" і припустив, що істинна мета творців - це пропаганда нетрадиційної сексуальної орієнтації.

У свою чергу лідер палати громад Гаррієт Гарман, навпаки, побачив у новій постановці повернення до ідеалів Шекспірівських часів, коли і чоловіків і жінок на сцені грали представники виключно чоловічої статі.

У четвер, 5 березня, відбудуться парламентські дебати, під час яких вирішуватимуть подальшу долю вистави.

"Ми сподіваємося, що це допоможе нам прийняти правильне рішення, яке б поважало думку всіх і не порушувало жодних прав", - заявила Гарман.

Повідомляється також, що школа, у якій відбулася скандальна прем'єра, за чутками, має славу гомосексуальної. У навчальному закладі не приховують нетрадиційної орієнтації ні вчителі, ні учні. 

Читайте також:

На Бродвеї поставили мюзикл про Буша

У Лондоні поставлять мюзикл про Обаму

Про життя Девіда і Вікторії Бекхем поставили виставу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: